• از خبرگزاری تصویری ایران پرس؛ گشایش جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان در اصفهان

سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان با شعار «سینما، سرزمین خیال» در مرکز همایش‌های بین‌المللی اصفهان، مرکز ایران، آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌ کودکان و نوجوانان درحالی در اصفهان گشایش یافت که ایران درحال عبور از دوران سخت موج پنجم بیماری کروناست و کودکان ایرانی همچون کودکان دیگر کشورها روزهای سختی را تجربه کردند.

سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان با اجرای برنامه‌های شاد، لبخند را برای کودکان به ارمغان آورده است. اجرای قطعه‌ای ترکیبی از هنرهای نمایشی، موسیقی و نمایش عروسکی توسط گروه‌های کودک و نوجوان و هنرمندان، بخشی از برنامه‌های آیین افتتاحیه این جشنواره بود. 

گروه طنز تلویزیونی «جناب خان» هم  در آیین افتتاح  سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان در اصفهان حضور داشت و همچنین  یاد و خاطره «علی لندی»، نوجوان فداکار ایذه‌ای گرامی داشته شد.

سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان به صورت مجازی و حضوری تا 13 اکتبر 2021(21 مهرماه)  در مرکز همایش‌های بین‌المللی اصفهان ادامه دارد.

خبرگزاری ایران پرس گزارش تصویری از این رویداد را به آدرسhttps://farsi.iranpress.com/  به مخاطبان خود ارائه کرده است.

 

مهر ۱۷, ۱۴۰۰ ۱۵:۰۲ Asia/Tehran