• در«هاشتاغ» شبکه العالم؛ استقبال کاربران شبکه های اجتماعی لبنان از سفر وزیر امور خارجه ایران به بیروت

ترند هشتگ «خوش آمدید» کاربران شبکه های اجتماعی لبنان در واکنش به سفر اخیر وزیر امور خارجه ایران به این کشور در برنامه «هاشتاغ» بررسی می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی در ادامه سفر اخیر امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه ایران به تعدادی از پایتخت منطقه ای و بین المللی، ورود وی به بیروت، پایتخت لبنان با واکنش های مثبت کاربران فضای مجازی این کشور و ترند هشتگ« خوش آمدید» رو به رو شد که در برنامه امشب «هاشتاغ» تشریح خواهد شد.

در این خصوص بیان خواهد شد که امیر عبداللهیان، وزیر امور خارجه ایران با میشل عون، رئیس جمهور لبنان، نبیه بری، رئیس پارلمان، نجیب میقاتی، نخست وزیر این کشور و عبدالله بوحبیب، وزیر خارجه لبنان دیدار کرده است.

توییت سردبیر تارنمای خبری سنانیوز به نام "المستشار قاسم حدرج" در خصوص عشق و وفاداری لبنانی ها به ایرانیان با اشاره به حمایت های ایران از لبنان در مقاطع مختلف از جمله مشارکت در بازسازی لبنان، آزاد سازی لبنان از دست صهیونیست ها و تروریست ها، ارسال سوخت به لبنان با وجود تحمل خسارت هایی در این کشور از جمله بمب گذاری سفارتخانه ایران در لبنان و شهادت نیروهای آن و همچنین ربوده شدن 4 دیپلمات ایران در لبنان از جمله مواردی است که در این برنامه بازخوانی خواهد شد. 

 «هاشتاغ» به تهیه کنندگی و کارگردانی محمدمعین مقامی و اجرای محمد العامری، امشب17 مهرماه ساعت 22:15 به وقت تهران از آنتن شبکه العالم پخش خواهد شد.

 

مهر ۱۷, ۱۴۰۰ ۱۶:۲۲ Asia/Tehran