• شبکه سحر از «شهریار» می گوید

مجموعه تلویزیونی «شهریار» با کارگردانی کمال تبریزی از کانال آذری شبکه سحر پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، با اتمام مجموعه تلویزیونی «مینو» سریال «شهریار» از یکشنبه 18 مهر در برنامه پخش این کانال قرار گرفته است.

این مجموعه تلویزیونی پیرامون زندگی «محمدحسین شهریار» از دوران کودکی تا درگذشت اوست. داستان این سریال از سال‌ها قبل در اواخر دوره حکومت قاجار روایت می‌شود. «سید اسماعیل»، یکی از وکلای مشهور تبریز که در جنگ و شورش این شهر، چند فرزند خود را از دست داده، پس از به دنیا آمدن فرزندی از همسرش «کوکب خانم»، تصمیم می‌گیرد برای حفظ فرزند آخر خود، او را به روستای «خوشکناب» نزد خواهرش بفرستد. مردی که بعدها به «شهریار» معروف می‌شود تا پایان دوره کودکی در این محل می‌ماند و در این سال‌ها با «ابراهیم ادیب» آشنا می‌شود مردی که بعدها در زندگی او تاثیر زیادی دارد و...

محمدرضا ابدی، اردشیر رستمی، زنده یاد سیروس گرجستانی، امیرکاوه آهنین جان، پیام دهکردی، زنده یاد احمد آقالو، بهروز بقایی، سعید نیک‌پور، فرهاد قائمیان، لیلی تقوی، مهدی میامی، الهام حمیدی، مهسا کرامتی، فرزین محدث، صبا کمالی، رحیم نوروزی، اسماعیل خلج و... در مجموعه «شهریار» با تهیه کنندگی پروانه پرتو و نویسندگی مهدی سجاده چی نقش آفرینی کرده اند.

مجموعه تلویزیونی «شهریار» در 34 قسمت 50 دقیقه ای هر روز ساعت 19:00 به وقت تهران با زمان تکرار صبح روز بعد ساعت 7:00 بر روی آنتن کانال آذری شبکه سحر است.

 

مهر ۱۹, ۱۴۰۰ ۱۴:۳۷ Asia/Tehran