• جدیدترین اقدام مدعیان دروغین آزادی بیان؛ مسدود شدن صفحه مجازی شبکه الکوثر

صفحه مجازی شبکه الکوثر دراینستاگرام به بهانه های واهی توسط مدیریت پیام رسان اینستاگرام به طور موقت از دسترس کاربران خارج شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، مدیریت پیام رسان اینستاگرام ادعا کرد صفحه منتسب به شبکه الکوثر معاونت برون مرزی به دلیل آن چه که عدول از قوانین و مقررات این پیام رسان می داند، به صورت موقت اخطار گرفته و مسدود شد.

رسانه های معاونت برون مرزی به دلیل نقش برجسته ای که در برهم زدن معادلات رسانه ای نظام سلطه دارند در بزنگاه های مختلف مورد تحریم قرار گرفته و از دسترس خارج می شوند.

آخرین تلاش ها از این دست اقدامات پوچ و بی نتیجه مسدود کردن موقت اینستاگرام شبکه الکوثر به بهانه انتشار کلام مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در مورد سیره نبوی پیامبر اکرم (ص) و نزدیک ترین اشخاص به آن حضرت در روز قیامت بود که عمدتا حاوی پیام های اخلاقی است که توسط مدیریت این پیام رسان مسدود شد.

از زمان بسته شدن وب سایت شبکه علاقمندان و کاربران می توانند برای دسترسی به تارنمای شبکه به آدرس https://www.alkawthartv.ir/  و فرکانس های شبکه https://www.alkawthartv.ir/frequencies مراجعه کنند.

 

مهر ۲۰, ۱۴۰۰ ۱۴:۲۹ Asia/Tehran