• در شبکه سحر؛ معرفی قاریان بین المللی ایرانی در «رهروان نور»

قاریان بزرگ بین المللی ایرانی در «رهروان نور» به مخاطبان اردوزبان شبکه سحر معرفی می شوند.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، مجموعه «رهروان نور» به دیدار 13 قاری برتر ایرانی قرآن کریم که شهرت جهانی داشته اند از جمله؛ احمد ابوالقاسمي، دکتر رحيم خاکي، دکتر حسين کرمي، دکتر مسعود نيک دستي، جواد پناهي، هاشم روغني، حميد هروي، حميد شاکرنژاد، حجت الاسلام موسوي درچه اي، مهدي عادلي و ... خواهد رفت و در هر قسمت با یکی از آنان در محیط منزل، محل کار و اماکن عمومی همراه شده و گفت و گویی صمیمانه خواهد داشت.

 آشنایی مخاطبان از نمایی نزدیک با جنبه های مختلف زندگی شخصی و شغلی قاریان بین المللی ایرانی از جمله چگونگی گذران اوقات فراغت، ارتباطات خانوادگی، فعالیت های اجتماعی و فرهنگی و ورزشی و همچنین ساده زیستی آنان که دارای مشاغلی چون پزشک، دندانپزشک، جراح و متخصص، وکیل پایه یک دادگستری و معلم هستند از اهداف تولید این مجموعه است.    

بیان خاطرات این قاریان برجسته از مسابقات قرآنی داخلی و بین المللی و حضور در محافل قرآنی از بخش های دیگر گفت و گو با آنان در این مجموعه خواهد بود. 

«رهروان نور» به تهیه کنندگی و کارگردانی بابک هادی پو، تولید سیمای انگلیسی شبکه سحر در 18 قسمت 20 دقیقه ای از 26 آبان هر چهارشنبه ساعت 9:10 دقیقه از کانال اردوی شبکه سحر پخش خواهد شد.

 

آبان ۲۵, ۱۴۰۰ ۱۵:۳۲ Asia/Tehran