• «کارآگاهان» در شبکه الکوثر

مجموعه تلویزیونی «کارآگاهان» با کارگردانی حمید لبخنده از شبکه الکوثر پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، این مجموعه تلویزیونی به صورت اپیزودیک ساخته شده و در هر قسمت آن داستانی واقعی روایت می شود.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: «سرگرد احمد ثنایی» افسر عالی‌رتبه آگاهی است که با حضور «سروان رحیمی»، «سروان صبا»، «ستوان بوشهری» و «ستوان منادی» گروه تجسسی را تشکیل داده است. سروان رحیمی، سابقه شغلی بالایی دارد و در آستانه بازنشستگی است، سروان صبا تنها افسر زن گروه است و نامزدش با شغل او به‌عنوان یک زن در دایره جنایی مخالف است. ستوان بوشهری و ستوان منادی نیز افسران جوانی هستند که به تازگی از شهرستان به تهران منتقل شده‌اند. پرونده‌های مختلفی به این گروه ارجاع داده می‌شود و سرگرد ثنایی و سایر اعضای گروه…

بازیگران ثابت مجموعه «کارآگاهان» عبارتند از: مهدی هاشمی، روشنک عجمیان، اکبر زنجانپور، کامران تفتی، شهرام ابراهیمی، رضا خندان، شهروز ابراهیمی‌فر، زهره فکورصبور، شراره رخام، مجید شهریاری و بازیگران میهمان هم شامل: بورژین عبدالرزاقی، نسرین نصرتی، سپند امیرسلیمانی، الیکا عبدالرزاقی، کاظم سیاحی، محمد عمرانی، غلامرضا شهبازی، مزدک رستمی و مهرداد ضیایی هستند.

با اتمام مجموعه تلویزیونی «خانه امن» از شنبه 29 آبان سریال «کارآگاهان» با تهیه‌کنندگی مهران مهام و ایرج محمدی هر روز ساعت 18:30 به وقت تهران بر روی آنتن شبکه الکوثر است.

«کارآگاهان» در ۱۸ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای با زبانگردانی و دوبله به زبان عربی توسط شبکه آی فیلم، صبح روز بعد ساعت 7:30 تکرار خواهد شد.

 

آبان ۲۹, ۱۴۰۰ ۱۴:۵۳ Asia/Tehran