• «هاشتاغ» شبکه العالم بررسی می کند؛ واکنش ها به فریبکاری خبرنگاران شبکه صهیونیستی برای مصاحبه با وزیر خارجه عراق

فریبکاری صهیونیست ها برای مصاحبه با وزیر خارجه عراق و واکنش ها در شبکه های اجتماعی عراق به این موضوع در برنامه «هاشتاغ» شبکه العالم بررسی می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، گزارش یک منبع آگاه عراق به شبکه خبری روسیا الیوم در خصوص فریبکاری صهیونیست ها برای مصاحبه با وزیر امور خارجه عراق و پخش آن از شبکه اسرائیلی آی-۲۴ و نیز واکنش ها به این مسئله در شبکه های اجتماعی عراق، موضوع این برنامه از «هاشتاغ» شبکه العالم است.

همچنین به نقل از این منبع آگاه بیان خواهد شد؛ خبرنگاران یک شبکه اسرائیلی در اقدامی فریبکارانه در مصاحبه با وزیر خارجه عراق خود را خبرنگار شبکه فرانس-۲۴ فرانسه معرفی کردند

در این رابطه به نقل قول از احمد الصحاف، سخنگوی وزارت خارجه عراق اشاره خواهد شد که شامگاه گذشته وی در بیانیه‌ای تصریح کرده است؛ موضع وزارت امور خارجه، موضع قاطع و حمایتی عراق از مسئله فلسطین، اجرای کامل حقوق مشروع مردم فلسطین و رد قاطعانه مسئله عادی سازی با اسرائیل است».

گفتنی است؛ مصاحبه پخش شده "فواد حسین" با یک رسانه صهیونیستی با واکنش‌های گسترده عراقی‌ها همراه شده، که ایده عادی‌سازی با رژیم اشغالگر را قویا رد می‌کنند و حامی سرسخت قضیه فلسطین و ملت فلسطین هستند.

«هاشتاغ» به تهیه کنندگی و کارگردانی محمدمعین مقامی و اجرای محمد العامری، دوم آذر ماه ساعت 22:15 به وقت تهران از آنتن شبکه العالم پخش خواهد شد.

 

آذر ۰۲, ۱۴۰۰ ۱۴:۴۸ Asia/Tehran