• «بقیة الله» از شبکه الکوثر

برنامه «بقیة الله» با تهیه کنندگی محمدعلی باوی از شبکه الکوثر پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی،  این برنامه معارفی با موضوع پاسخ به سوالات و شبهات مخاطبان و بینندگان شبکه الکوثر بر روی آنتن می رود.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، «بقیّة‌‌الله» در معانی: باقی گذارده خداوند، امام‌ معصوم (علیه السلام) و حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) به کار رفته است.

این برنامه با هدف پاسخ به سوالات و شبهات مخاطبان عرب زبان در خصوص امام زمان (عج)، انتظار فرج و اعمال لازم در زمان انتظار، سه شنبه شب ها پخش می‌شود.

طرح سوال و شبهه ای از طرف مخاطبان و بینندگان با موضوع انتظار و فرج در برنامه، پاسخگویی کارشناسان معارفی و مذهبی برنامه همچون: السعید کمال السید، السید نذیر الحسنی، الشیخ زعبی، الشیخ حسن منعم، پدر آغابیوس کفوری و دکتر نیر بالقاسم از اصلی ترین بخش این برنامه 45 است. در خلال برنامه هم تصاویری از جهان هستی با موضوع انتظار فرج، قرائت احادیثی درباره امام زمان و فرج آن امام همام (عج) برای مخاطبان پخش خواهد شد.

برنامه «بقیة الله» محصول گروه معارف شبکه الکوثر سه شنبه شب ها ساعت 21:30 به وقت تهران و با کارگردانی مهدی سمیعی  بر روی آنتن این شبکه است.

 

دی ۲۱, ۱۴۰۰ ۱۴:۰۲ Asia/Tehran