• گفت و گوی اختصاصی شبکه العالم با رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس، مهمان امشب برنامه «من طهران» شبکه العالم است و درباره موضوعات مختلف مهم سیاست خارجی از جمله آینده مذاکرات برجام مطالبی را بیان خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی به نقل از میرزا باقری، تهیه کننده «من طهران» شبکه العالم، وحید جلال زاده، رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس، مهمان برنامه امشب هستند و در خصوص چشم انداز احیای برجام و توافقات گام به گام تیم مذاکره کننده، گفت و گو خواهند کرد.

چگونگی انجام مذاکرات و نداشتن مغایرت احتمالی با قانون اقدام متقابل مجلس، دیدارهای سرپرست وزارت خارجه طالبان با برخی فرماندهان از جمله احمد مسعود و اسماعیل خان به عنوان میانجی جریانات،  مذاکرات ایران و عربستان و احتمال بازگشایی سفارت های طرفین، چگونگی قرارداد امنیتی ایران و روسیه و سفر رئیس جمهور به این کشور و تاکید بر قرارداد استراتژیک میان دو کشور از جمله موضوعات مطروحه در این برنامه است که رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس به تشریح آن خواهد پرداخت.

 «من طهران» به تهیه کنندگی میرزا باقری و اجرای سمیر شوهانی، 22 دی ماه ساعت  21 به وقت تهران به روی آنتن شبکه العالم خواهد رفت.

 

دی ۲۲, ۱۴۰۰ ۱۷:۵۰ Asia/Tehran