• ویژه برنامه روز قدس شبکه العالم در؛ « قدس الصمود»

ویژه برنامه شبکه العالم در روز جهانی قدس در «قدس الصمود» تقدیم بییندگان عرب زبان می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، با فرارسیدن سالروز گردهمایی بزرگ روز قدس، شبکه العالم همچون سال های گذشته ویژه برنامه ای در خصوص راهپیمایی عظیم این روز در حمایت از ملت مظلوم و رنج دیده فلسطین و نیز نمایش اتحاد و همدلی همگانی برای حفظ و تقویت آرمان های اسلامی به صورت زنده پخش می کند.

دعوت از آیت الله محمد حسن اختری، رئیس کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین نهاد ریاست جمهوری، گفت و گو با شخصیت های برجسته عرب به صورت تلفنی و اسکایپ در باب رویدادهای اخیر فلسطین، جنایات صهیونیست ها، سکوت جامعه جهانی، عادی سازی روابط برخی کشورها با رژیم غاصب اسرائیلی، عزم راسخ و استقامت محور مقاومت فلسطین در مقابله با صهیونیست ها و واکنش ها در این رابطه  و ... از موضوعات مورد بحث خواهد بود.

در طول برنامه گزارش های زنده و مستقیم از راهپیمایی روز جهانی قدس و حضور پرشور مردم، توسط خبرنگاران شبکه العالم از جمله؛ سید محمد باقر حیدری، باسل کعده، سید مهدی امیری، سید محمد لاجوردی، سید باقر حیدری، فاطمه بویرده و زینب بویرده از مشهد مقدس، تهران ,آبادان و اهواز ارائه خواهد شد.

پخش کلیپ، گزارش هایی از لبنان و فلسطین، سرودهای انقلابی در باب انتفاضه فلسطین از آیتم های دیگر این ویژه برنامه خواهد بود.

ویژه برنامه «قدس الصمود» تولید واحد خبر شبکه العالم با اجرای علی قازان، 9 اردیبهشت ساعت 9 صبح الی 14 به صورت زنده و مستقیم پخش خواهد شد.

 

اردیبهشت ۰۷, ۱۴۰۱ ۱۶:۲۹ Asia/Tehran