• قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی

قائم مقام وزیرصنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی، محمدصادق مفتح، امشب مهمان برنامه «من طهران» شبکه العالم خواهد بود و در خصوص رویدادهای اقتصادی کشور گفت و گو خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، میرزا باقری، تهیه کننده «من طهران» از حضور محمدصادق مفتح، قائم مقام وزیرصنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی در برنامه امشب خبر داد و گفت: موضوعات اقتصادی و معیشتی روز مردم محور اصلی گفت و گو خواهد بود و مهمان برنامه به آن پاسخ خواهد داد. 

وی در این باره افزود: مرحله جدید طرح هدفمندسازی یارانه ها، چگونگی ارز ترجیحی در ایران، وضعیت کالاهای اساسی نظیر برنج ,گندم و ذخیره انبار، اقدامات پیش بینی شده برای بهبود و توسعه روابط بازرگانی با روسیه، پیش بینی تاثیرات احتمالی احیا نشدن برجام و راهکارهای آن، برنامه ها و اقدامات برای توسعه روابط با کشورهای همسو و همسایه نظیر عراق و سوریه و نیز اهداف دیدار هیئت تجاری نیجریه در ایران و دستاوردهای آن از جمله مباحث دیگری است که به بحث درباره آن خواهیم پرداخت.

«من طهران» به تهیه کنندگی میرزا باقری و اجرای سمیر شوهانی یکم تیرماه ساعت 22 به وقت تهران به روی آنتن شبکه العالم خواهد رفت.

 

تیر ۰۱, ۱۴۰۱ ۱۸:۱۰ Asia/Tehran